O mnie

O mnie

Nazywam się Adrianna Bzymek. Jestem psychologiem dzieci i młodzieży oraz pasjonatką ich rozwoju.

Misja bloga

„Oczami Dziecka” jest blogiem parentingowym opartym o teorie psychologiczne. Wierzę, że uda mi się przybliżyć rodzicom, jak dzieci patrzą na świat, dzięki wytłumaczeniu w specjalistyczny sposób, ich rozwoju, zachowań, emocji oraz wpływu dorosłych. Tym samym, dzieci poczują się lepiej zrozumiane, a rodzice spełnieni w jednej z ważniejszych ról w życiu, jakim jest bycie Mamą i Tatą <3

Wykształcenie i praca

Kwalifikacje psychologiczne uzyskałam w ramach jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, w specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Dodatkowo, swoją wiedzę i umiejętności poszerzyłam kończąc Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, prowadzone przez Wrocławski Instytut Psychoterapii oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach doskonalących.

Na co dzień pracuję w prywatnej Klinice oraz publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Poznajmy się bliżej 

Prywatnie jestem przeszczęśliwą żoną i mamą wspaniałego synka. Najważniejsza dla mnie jest moja kochana rodzina i staram się pokazywać im to każdego dnia. Po urodzeniu synka okazało się, że rodzicielstwo bliskości czuję całą sobą, a moja pociecha uczy mnie bycia „tu i teraz” oraz „uważności”.
Uwielbiam rodzinne podróże, gotowanie (i oczywiście jedzenie), naturę, dobre kino oraz taniec. Najbliższymi memu sercu krajami, pod kątem filozofii i sposobu życia, są Włochy „Dolce Vita” oraz Japonia „Ikigai”.  Jestem osobą ciepłą, pogodną i romantyczną. Na co dzień czuję dużą wdzięczność za obecność dobrych ludzi w moim otoczeniu i rzeczy, których doświadczam.